KONST / Litografier / Färglitografi 14332177
nr 1433 2177
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Signerad, numrerad ea, ansikte. Färglitografi, bildmått: 65x46, yttermått inklusive ram: 80x60 cm
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:44:21
22/11 19:33:48
22 nov
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström